Објавени: дек. 23 2019 11:30

Ford tovarno

ЕУР

Објавени: дек. 23 11:30
Прегледи: 121
Tovarno vozilo, registriran cela godina, do 12.2020. Bez nikakvo vlozuvanje. Registrirano na firma. Klima, GPS ured za sledenje. Cenata ne e fiksna I e bez ddv. Dogovaranje na lice mesto
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации