Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 19 2022 06:54

Ford Fiesta 1.6TDCI tovarno 2011

ЕУР

ЕУР
Објавени: ноем. 19 06:54
Прегледи: 634
FORD FIESTA 1.6TDCI TOVARNO
God na proizv.12/2010
Pom km 160.000

oprema: ,centralno,abs,servo,maglenka....
plateni davacki do reg.

cena 3500+ddv
AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации