Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 10 2022 11:54

FORD TRANSIT CONNECT 1.5TDCI KLIMA-16

ЕУР

ЕУР
Објавени: ноем. 10 11:54
Прегледи: 464
FORD TRANSIT CONNECT 1.5TDCI KLIMA
GOD NA PROIZV.12/2015
POM KM 141.000 SO SERVISNA KNISKA
OPREMA:KLIMA EL STAKLA MAGLENKI CENTRALNO ......

PLATENI DAVaCKI DO REG.
AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации