Оглас од претпријатие Објавени: септ. 27 2022 11:16

Ford Transit Connect 11

ЕУР

ЕУР
Објавени: септ. 27 11:16
Прегледи: 610
FORD TRANSIT CONECCT
POM.KM 180.000
GOD NA PROIZV.12/2010
NOSIVOST 800kg
NA LAGER 7KOMADA
CENA :4000+ddv
PLATENI DAVACKI DO REG.
AUTOLOGISTIK
070305695
071304420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации