Објавени: ноем. 28 2018 09:08

FORD TRANSIT

Објавени: ноем. 28 09:08
Прегледи: 126
Се продаваат возила Форд Транзит .
Година на производство 2007 год.
Сите возила се со регистрација на важност до 2019 година
Цена по договор .
Контакт лице Иле 076 421 941
Стево 078 238 171
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации