Објавени: ноем. 02 2019 02:53

Iveco kombe

Објавени: ноем. 02 02:53
Прегледи: 196
Iveco daily
3500
120 ks
Proizvedeno 97 god.
Pominati 480.000 km
Remontuvano , mnogu malku vozeno,
vo ispravna sostojba, novi gumi zimski .
So pominata registracija
Telefon za kontakt: 070 843 686 Mite
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации