Објавени: мар. 03 2019 06:20

Iveco Turbo Daily 35 12

Објавени: мар. 03 06:20
Прегледи: 144
Се продава ЗАЧУВАНО товарно комбе IVECO Turbo Daily 35 12.
Година: 1994
Километража: 380 000км

Комбето е во ЕКСТРА состојба. Направен е ЦЕЛОСЕН ремонт и е спремно за работа и превоз на стока веднаш. За повеќе информации побарајте ме на 070 851 550.

Цена по договор.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации