Објавени: ноем. 25 2022 10:17 Моментално гледате: 1

Iveco Eurocargo

Објавени: ноем. 25 10:17
Прегледи: 331
Моментално гледате: 1
Се продава специјално товарно моторно возило - камион со кран
Марка IVECO ML 190EL28P EUROCARGO
Марка на кран - Hyva 9113s
Година на производство - 2011
Категорија и вид - N3 - TOVARNO
Вид на гориво - DIZEL
Маса на возилото - 9665
Најголема конструктивна вкупна маса на возилото - 19700
Должина - 9120
Ширина - 2550
Висина - 3550
Боја на возилото - бела

Контакт - 071 855 888Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации