Објавени: мај 02 2019 09:59

Kamion Man 1996 me kran 11 ton 28m 2004

Објавени: мај 02 09:59
Прегледи: 512
Shitet kamion MAN viti prodhimit 1996. motorri eshte i ri, jan ndrru shum pjes, ne gjendje te mire. Krani eshte marka italiane AMCO VEBA 28m 11TON PER INFO KONTAKTONI 00355672022763
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации