Објавени: дек. 25 2021 09:15

MAN TGX 18.480 2007 retarder avtomatik

Објавени: дек. 25 09:15
Прегледи: 414
Продавам MAN 18.480 2007,ретардер/автоматик,голема кабина. Истечена регистрација. Возилото поседува од опрема се за моделот Климатроник,Вебасто,Фрижидер итн. Камионот ми е купен 2013 година од Германија-Wolfsburg,2 сопственик,направен голем и мал сервис,гуми предна и задна осовина на 80%.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации