Објавени: септ. 30 2022 09:10

Man TGA euro5 mega i kogel mega 2006 komplet

Објавени: септ. 30 09:10
Прегледи: 569
Man TGA euro5 mega so kogel mega 2006g vo ekstra sostojba so novi gumi. Moze zamena za euro6 ili tandem 120m3 so moja doplata.
Za poveke informacij javete se
Za trampa ima opcija i dve volva kompleti megi edno 2008 drugi 2010.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации