Оглас од претпријатие Објавени: авг. 03 2022 12:37

Vlekac MAN 18.440 euro 6 standard

Објавени: авг. 03 12:37
Прегледи: 465
MAN 18.440 EURO6 STANDARD 2014
SO RETARDER,GUMI 80%,VO TOP SOSTOJBA.

POVEKE INFO
📞 070 217 768
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации