Објавени: јул. 28 2020 07:21

Mercedes-Benz 1735

ЕУР

ЕУР
Објавени: јул. 28 07:21
Прегледи: 162
ce prodava Kamion Mercedes Benzz 1735 vo odlicna sostojba giving 1990 .Kamionot e zacuvan I vo garazha Cuvan motorot e Top prekrasen.Edna od najdobrite serii na mercedes kamioni..Vredi da se ima....
Za poveke info. No tel.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации