Објавени: окт. 22 2020 09:12

Mercedes-Benz Atego 21/28 Gubretarka

ЕУР

Објавени: окт. 22 09:12
Прегледи: 117
Se prodava Mercedes Atego 21/28 Gubretarka.
Avtomat menjac. Retarder.

Klima i mnogu drugi opcii. Godina na proizvodstvo . 2003. EUR3, Donesen od Svajcarija i registriran .
Kilometraza 200.000.

Kontakt: 072663073
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации