Објавени: јан. 08 2021 06:07

Mercedes 1213

Објавени: јан. 08 06:07
Прегледи: 356
Na prodazba solo kamion Mercedes1213 vo vozna sostojba odblicni gumi registriran novi 2 akomulatori smeneto ulje pred 6 meseci filtri i drugi cevki smenet sandak sandakot mu e od man 6.20m alominski stranici visina 90cm smenet nov patos pred 6 meseci cena 3.500 evra (mozen prostor okolu cenata)mozna zamena za dr solo ili kola za poveke informaci javete se. Telefon za kontakt 075-410-303 Martin
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации