Оглас од претпријатие Објавени: јул. 03 2022 08:11

Tandem Actros 25-45 euro 6

Објавени: јул. 03 08:11
Прегледи: 1157
tandem actros 2545 euro6 120m3
kamionot e so retarder,komplet prikolka i kamion servisirani i novi gumi,bez nikakov ulog vo nego!!

tel. 070 217 768
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации