Оглас од претпријатие Објавени: септ. 29 2022 09:23

MERCEDES SPRINTER 313CDI TERMOKING LADILNIK 16

ЕУР

Објавени: септ. 29 09:23
Прегледи: 750
MERCEDES SPRINTER 313CDI -TERMOKING-LADILNIK
GOD.NA PROIZV.12/2015
POM.KM.260.000
POSEBNA KOMORA ZA MINUSNI TEMPERATURI
CENA;15000+18%DDV

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
WWW.AUTOPLAC.MK
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации