Оглас од претпријатие Објавени: авг. 30 2018 02:48

Mercedez Actross Euro 6

Објавени: авг. 30 02:48
Прегледи: 143
Se prodava Mercedez Actross 1845, Euro 6.
Godina na proizvodstvo 2013. Registriran i kasko osiguran, redovno servisiran so novi gumi po dosta povolna cena.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации