Оглас од претпријатие Објавени: авг. 19 2020 10:12

Merdeces-Benz Actros 1845 Euro 6

ЕУР

Објавени: авг. 19 10:12
Прегледи: 183
Se prodava Vlekac mercedes actros 1845
2013 godina 850 000km. Smeneta lamela komplet kaisi, zategaci regarder, hladnik i registriran.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации