Оглас од претпријатие Објавени: јан. 18 2022 04:45

Lancia Delta 1.6multijet automatik panorama 2010

ЕУР

Објавени: јан. 18 04:45
Прегледи: 747
lancia delta 1.6multijet automatik panorama
god na proizv.12/2009
pom km 194.000
automatik-tiptronik
oprema:klimatronik,panorama,navigacija,
koza,tempomat,led osvetluvanje,maglenki,al.bandasi.......

plateni davacki do reg.

autoplac autologistik
070/305-695
071/304-420

Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации