Оглас од претпријатие Објавени: фев. 22 2024 01:00

OPEL MOVANO 'KIPPER'

ЕУР

ЕУР
Објавени: фев. 22 01:00
Прегледи: 67
-Novo Uvezeno od Svajcarija
-Plateni Davacki Do Registracija
-KIPPER
-2015 God
-2.3 CDTI
-Kipa na Tri Strani
-5+1 Sedista
-209 000 km pominati
-Aluminski Stranici
-Dupla Kabina
-Elektrika Stakla
-17500€
-☎️071388988
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации