Оглас од претпријатие Објавени: окт. 15 2022 06:51

OPEL COMBO 1.3CDTI TERMOKING -LADILNIK-17

ЕУР

ЕУР
Објавени: окт. 15 06:51
Прегледи: 634
OPEL COMBO 1.3CDTI TERMOKING -LADILNIK
GOD NA PROIZV.12/2016
POM KM 161.000
EURO 5
PERFEKTNA SOSTOJBA MNOGU SOCUVAN
PLATENI DAVACKI DO REG.
CENA 8000+DDV
AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации