Објавени: јун. 01 2022 12:27

Peugeot Partner 1.6hdi 2010 so klima tovarno

Објавени: јун. 01 12:27
Прегледи: 233
peugeot partner 1.6 hdi - klima
2010 god - registriran
4 dobri gumi
aluminski bandasi
3 para klucevi
senzori
halogenki
radio
elektricni stakla
elektrovizori
abs airbag esp
socuvan stegnat
orginal .km. 175.000
extra sostojba

☎️ 070 632 600
☎️ 071 701 187
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации