Оглас од претпријатие Објавени: фев. 17 2022 11:14

VW Transporter T5 1.9tdi 2007

ЕУР

ЕУР
Објавени: фев. 17 11:14
Прегледи: 541
vw transporter t5 1.9tdi
pom km 168.000
god na proizv.12/2006
oprema; el.stakla,abs,servo,airbag . ....

uvezena od r.germanija
plateni davacki do reg
cena 5500+ddv

autoplac autologistik
070-305-695
071-304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации