Оглас од претпријатие Објавени: јун. 21 2022 10:48

Scania 420 euro 4 extra dobra

Објавени: јун. 21 10:48
Прегледи: 1191
Se prodava skania 420 euro4 vo mnogu dobra tehnicka sostojba ne e vozena kiper bezz nikavi dopolnitelni vlozuvanja za poveke info tell 071525450 Опис на линк

Hadro Trans Dooel

Hadro TRANS DOOEL 
transport 
spedicija 
trgovija 
Посети ја страната на нашата продавница

ulica4 Br44

071525450

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации