Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat vozaci so E kateg. za redovni relacii

Оглас од претпријатие Се купува од: Kolmako Group 02 авг. 10:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se baraat trojca vozaci so E kategorija. za vozenje na redovni relacii MK -PL-MK , MK-GR-MK, MK-BG-MK, i MK-TR-MK
Za podetalni informacii vo kancelariite na Kolamko Group ili na tel,
043 400 133,
043 400 711
075 414 717
Kolmako Group
+38975414717
Leaflet
Кон почеток