Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN 18.430 D20 kiper pumpa stand klima

11 300 ЕУР

17 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gorgi 14 авг. 13:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Gorgi

Gorgi

8 Огласи во продавницата

BMW 520 E60 -04 7 600 EUR
Volvo FH 420 -95 4 700 EUR
Bandazi 15 ki 5x108 FORD OPEL RENAULT 3 000 MKD
Mercedes 814 7 800 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
MAN 18.430 D20 COMMON RAIL TGA XXL
-OBICEN MENJAC
-God. na proizvodstvo 11/2004
-RETARDER / INTARDER
-ABS
-EBS
-ASR
-EURO-3
-KLIMA
-WEBASTO
-GUMI napred 50 % nazad 70%
-Frizider
-TEMPOMAT
-SERVISNA KNISKA ORGINAL 800.000 km
-REZERVARI 2 aluminski 910+450
-TOP SOSTOJBA
-PROMENETO POTISNA LAMELA DRUK LAGER NOVA PUMPA ZA VISOK PRITISOK NOVA TURBINA NOVI INJEKTORI SERVIS ZA NAREDNITE 50.000 km
-Kiper sistem Stand klima
-Telefon Nokia
-VOZILOTO E KUPENO OD MAN SERVICE
-CENA PO DOGOVOR.
Gorgi
Transport i prodazva na polovni tovarni vozila uvezeni od germanija.
Посетете ја нашата продавница
ul niko FUndali broj 27 Прикажи на мапата
075427260
Leaflet
Gorgi

Gorgi

8 Огласи во продавницата
Bandazi 15 ki 5x108 FORD OPEL RENAULT 3 000 MKD
Zastava 650 KIPER 2 800 EUR
Volvo FH 420 -95 4 700 EUR
Mercedes 814 7 800 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации