Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes 814

7 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gorgi 01 фев. 14:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Gorgi

Gorgi

8 Огласи во продавницата

Bandazi 15 ki 5x108 FORD OPEL RENAULT 3 000 MKD
MAN 18.430 D20 kiper pumpa stand klima 11 300 EUR
Volvo FH 420 -95 4 700 EUR
Audi A6 2.5 TDI FULL OPREMA -98 3 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Prodavam kamion mercedes 814 godina na proizvodstvo 1997 registriran so zelen karton do juni 2016 so mnogu dobri gumi 90 % sanduk 6.2x2.4x2.5 i vo ODLICNA sostojba !!
Gorgi
Transport i prodazva na polovni tovarni vozila uvezeni od germanija.
Посетете ја нашата продавница
ul niko FUndali broj 27 Прикажи на мапата
075427260
Leaflet
Gorgi

Gorgi

8 Огласи во продавницата
Audi A6 2.5 TDI FULL OPREMA -98 3 000 EUR
Bandazi 15 ki 5x108 FORD OPEL RENAULT 3 000 MKD
Zastava 650 KIPER 2 800 EUR
Volvo FH 420 -95 4 700 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации