Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo FH 420 -95

4 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gorgi 28 ноем. 08:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Gorgi

Gorgi

8 Огласи во продавницата

Zastava 650 KIPER 2 800 ЕУР
Audi A6 2.5 TDI FULL OPREMA -98 3 000 ЕУР
MAN 18.430 D20 kiper pumpa stand klima 11 300 ЕУР
BMW 520 E60 -04 7 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Volvo Fh 420
god na proizvodstvo 1995
registrirano do 7mi mesec 2015
gumi napred dobri nazad na 30 %
Moze zamena za patnicko kombe Kola malo kamionce kiper
Gorgi
Transport i prodazva na polovni tovarni vozila uvezeni od germanija.
Посетете ја нашата продавница
ul niko FUndali broj 27 Прикажи на мапата
075427260
Leaflet
Gorgi

Gorgi

8 Огласи во продавницата
Zastava 650 KIPER 2 800 ЕУР
Audi A6 2.5 TDI FULL OPREMA -98 3 000 ЕУР
MAN 18.430 D20 kiper pumpa stand klima 11 300 ЕУР
Mercedes 814 7 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации