Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGA 18 430 -06 euro4

Се продава од: pece 12 фев. 10:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
kamionot e vo dobra sostojba
registriran do 6 mesec 2015g na bg tablici
se prodava so se bugarska registrirana firma
kamionot se naoga vo S malmo
telefoni:
071717107
075727493
Leaflet
Кон почеток