Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Ducato -11

11 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: СПРИНТ ТРЕЈД 09 мар. 07:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава комбе фиат дукато 2011 година од прв газда. Комбето е сочувано и е редовно сервисирано во овластен сервис со сервисна книшка.
СПРИНТ ТРЕЈД
071355025 075499306
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации