Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Scania 124 400

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: mbf-logistik 25 мар. 20:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
se prodava skania 124-400 so retarder full oprema dobro socuvana god na proizv 1998 i prokolka kogel 13.60 god na proizv 1998 dobro socuvana mozna zamena
mbf-logistik
otkupuvame tovarni vozila DAF,MAN,MERCEDES,VOLVO,SKANIA
Посетете ја нашата продавница
crnotravska 3a kumanovo Прикажи на мапата
0038970495191
mbf-logistik

mbf-logistik

71 Огласи во продавницата
MAN kiper 26291 0 EUR
Man 430 0 MKD
Termoking sb 3 0 EUR
DELOVI ZA MAN 403 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации