Македонски | Shqip | English |

Poluprikolka kesbohrer

Се продава од: andreas 27 јан. 18:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.560 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР

Локација: Неготино
Возила : Товарни и Влечни возила
se prodava mnogu socuvana poluprikolka kesbohrer proizvedena 1991 vo ispravna vozna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток