Македонски | Shqip | English |

KAMION MERCEDES 1928 KIPER

Оглас од претпријатие. Се продава од: Капитал Евроинвест 01 јул. 13:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 500 ЕУР

Локација: Охрид
Возила : Товарни и Влечни возила

Се продава Мерцедес 1928 кипер.
Се продава и посебно на делови.
Може и само сандак, милер кипер
со димензии 4.50 х 2.30 х 60 .
Цена за сандакот 3.500 евра.

Нема посетени огласи
Кон почеток