Македонски | Shqip | English |

Peugeot boxer klimatronik full oprema

Се продава од: jasmina 27 јан. 11:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 500 ЕУР

Локација: Пробиштип
Возила : Товарни и Влечни возила
Пежо боксер, купен од салон,фул опрема,малку користен
Нема посетени огласи
Кон почеток