Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sanduk za kamion

1 200 ЕУР

Се продава од: Toni 14 мар. 22:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Prodavam sanduk dolg 8 metri sirok 2,45 kanati dlaboki 70 santimetri patos lim
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации