Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kombi ZASTAVA 4010 New Turbo Rival - H

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: SVISSLION AGRAR - Resen 24 фев. 12:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Ресен
SVISSLION AGRAR DOO - Resen prodava kombi vozilo Zastava 4010 New Turbo Rival - H od 2003 godina.
Telefon: 047/451-944, 076/456-702
SVISSLION AGRAR - Resen
047/451-944
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации