Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Atego 1018

15 000 ЕУР

Се продава од: MAIMPEX 09 мар. 13:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Godina proizvodstvo: 2007
Homologacija
Furgon so rampa
330.000km
MAIMPEX
070365242
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации