Објавени: авг. 12 2015 05:14

Poluprikolka Ladilnik Schmitz Termoking

Објавени: авг. 12 05:14
Прегледи: 66
Prodavam poluprikolka ladilnik schmitz so ABS proizvedena 2007 vo odlicna sostojba registrirana do 03/2016.
Vazecki ATP setrifikat do do 03/2018.

Povekje info na tel. 076456096
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации