Објавени: септ. 02 2015 12:29

HUMBAUR poluprikolka 2007god PERFEKTNA

Објавени: септ. 02 12:29
Прегледи: 41
Se prodava poluprikolka HUMBAUR 2007godina vo perfektna sostojba...Redovno odrzuvana diskovi i plocki vo super sostojba,gumi 50%,cerada super!

Tezina:6580kg

Cena po dogovr!
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации