Македонски | Shqip | English |

Scania 124 400

Се продава од: Zoki 28 јан. 07:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.480 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 900 ЕУР

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Возила : Товарни и Влечни возила
Prodavam Scania 124 / 400
Godina : 1996
Registrirana do Juli
Нема посетени огласи
Кон почеток