Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iveco 70c15 maxi nosivost 4200kg

Се продава од: Boban 04 фев. 20:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Kombinjata se doneseni od Germanija
2007god.2011god.
Bruto 7000 kg.
Neto 4200 kg.
Volumen 17 m3.
Plateno e se do registracija.
Kombeto e na firma.
Leaflet
Кон почеток