Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamion Mercedes

0 ЕУР

Се продава од: Камион Мерцедес 508 08 мај 15:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам Камион Мерцедес 508 во одлична состојба, нерегистриран, може и замена за Мерцедес 813 со моја доплата. Цена по договор.
Камион Мерцедес 508
071360071
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации