Македонски | Shqip | English |

Poluprikolka Furgon

Оглас од претпријатие. Се продава од: Metro doo 24 апр. 12:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Se prodavaat 2 poluprikolki (furgoni) Koegel(2000god) i Krone(2003god)
Za poveke informacii javete se ili direktno vo firmata.
Нема посетени огласи
Кон почеток