Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sleper Daf xf 105 410

Се продава од: Daf 10 фев. 10:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
se prodava sleper Daf komplet so poluprikolka krone kamjonot e 2009 godina i e na 630000 km servisiran se komplet spremen za rabota moze i so se rabota da se prodade kamjonot javete se ke se dogovoreme
Кон почеток