Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iveco kamion

0 МКД

Се продава од: riste 04 фев. 19:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
karoserija tam,masina mercedes kiper vo ispravna sostojba pali vozi cena po dogovor moze na rati i del kompezacija se po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации