Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hitachi Bager

Се продава од: Bager 11 дек. 23:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Hitachi EX75UR-3, godina na proizvodot 1999 novi gusenici 4 korpi pikamer-montaber 140 poteklo Shvajcaria
Leaflet
Кон почеток