Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sandak za 4 osovinec

3 700 ЕУР

Се продава од: Sandak 04 фев. 23:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Sandak za 4osovinec,stoit uste na kamion MAN
Dim: 6x2.40x1.20
Leaflet
Кон почеток