Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 412D

Се продава од: samir 27 јан. 09:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Тетово
Возила : Товарни и Влечни возила
Mercedes-Benz 412D
Godina na proizvodstvo 1998
POMINATI 125000 KM
Ladilnik +
VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME
SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI, BEZ ZAMENA.
KONTAKT
Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток