Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tovarno kombe Ford Transit 2,2 tdci -07

8 250 ЕУР

Се продава од: goran 30 мај 13:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
prodavam tovarno kombe ford transit 2,2 tdci so eko 4 motor godina 2007god so pominati realno kilometri 14530km kombeto mu e tovarnost do 3,5toni od novite modeli na ford transit so site performansi na nego mnogu zacuvano servisirano i vo perfektna sostojba kombeto uvezeno e od cesko slovacka i so plateni mu se davackite sobodno proverka od vasa strana kade vie sakate po vasa zelba kombeto e fenomenalno
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации